Valokuitukaapelit

Tuotteet 1 - 20  (Yhteensä 20)
LC/UPC-ST/UPC 7m 50/125 OM3 - Valokuitukaapelit - FIB412007 - 1
MicroConnect
46,77 €
37,71 € (alv 0%)
Tuote tilattavissa
kpl
LC/UPC-ST/UPC 10m 50/125 OM3 - Valokuitukaapelit - FIB412010 - 1
MicroConnect
58,63 €
47,29 € (alv 0%)
Tuote tilattavissa
kpl
LC/UPC-ST/UPC 10m 50/125 OM2 - Valokuitukaapelit - FIB412010-2 - 1
MicroConnect
31,89 €
25,71 € (alv 0%)
Tuote tilattavissa
kpl
LC/UPC-ST/UPC 15m 50/125 OM3 - Valokuitukaapelit - FIB412015 - 1
MicroConnect
77,94 €
62,86 € (alv 0%)
Tuote tilattavissa
kpl
LC/UPC-ST/UPC 15m 50/125 OM2 - Valokuitukaapelit - FIB412015-2 - 1
MicroConnect
47,83 €
38,57 € (alv 0%)
Tuote tilattavissa
kpl
LC/UPC-ST/UPC 20m 50/125 OM3 - Valokuitukaapelit - FIB412020 - 1
MicroConnect
82,55 €
66,57 € (alv 0%)
Tuote tilattavissa
kpl
LC/UPC-ST/UPC 20m 50/125 OM2 - Valokuitukaapelit - FIB412020-2 - 1
MicroConnect
52,43 €
42,29 € (alv 0%)
Tuote tilattavissa
kpl
LC/UPC-ST/UPC 25m 50/125 OM3 - Valokuitukaapelit - FIB412025 - 1
MicroConnect
88,75 €
71,57 € (alv 0%)
Tuote tilattavissa
kpl
LC/UPC-ST/UPC 25m 50/125 OM2 - Valokuitukaapelit - FIB412025-2 - 1
MicroConnect
57,04 €
46,00 € (alv 0%)
Tuote tilattavissa
kpl
LC/PC-ST/PC 30M 50/125 OM3 - Valokuitukaapelit - FIB412030 - 1
MicroConnect
82,02 €
66,14 € (alv 0%)
Tuote tilattavissa
kpl
LC/UPC-SC/UPC 8M 9/125 OS2 - Valokuitukaapelit - FIB421008 - 1
MicroConnect
36,31 €
29,29 € (alv 0%)
Tuote tilattavissa
kpl
SC/UPC-MU/UPC 3M 9/125 SM DPX - Valokuitukaapelit - FIB451003 - 1
MicroConnect
41,50 €
33,47 € (alv 0%)
Tuote tilattavissa
kpl
Fiber Cable OM4 50/125 1000M - Valokuitukaapelit - FIBDRUM001 - 1
MicroConnect
4 853,18 €
3 913,86 € (alv 0%)
Tuote tilattavissa
kpl
Fiber Cable OM4 50/125 1000M - Valokuitukaapelit - FIBDRUM001-PE - 1
MicroConnect
4 731,84 €
3 816,00 € (alv 0%)
Tuote tilattavissa
kpl
300M 9/125 OS1 8-Core - Valokuitukaapelit - FIBDRUM300 - 1
MicroConnect
364,03 €
293,57 € (alv 0%)
Tuote tilattavissa
kpl
LC 9/125 SM & LC 62,5/125 MM - Valokuitukaapelit - FIBLCST03 - 1
MicroConnect
128,07 €
103,29 € (alv 0%)
Tuote tilattavissa
kpl
MTRJ standard adapter - Valokuitukaapelit - JAMTRJS - 1
MicroConnect
3,37 €
2,71 € (alv 0%)
Tuote tilattavissa
kpl
SC adapter SM duplex - Valokuitukaapelit - JASCSD - 1
MicroConnect
4,07 €
3,29 € (alv 0%)
Tuote tilattavissa
kpl
ST adapter MM - Valokuitukaapelit - JASTM - 1
MicroConnect
2,98 €
2,40 € (alv 0%)
Tuote tilattavissa
kpl
Loopback MM 62.5/125um, SC - Valokuitukaapelit - LPSCM62.5 - 1
MicroConnect
10,45 €
8,43 € (alv 0%)
Tuote tilattavissa
kpl