Survivor CamperPowerbank 42000mAh, Black - Laturit ja varavirtalähteet - SDG420-45 - 7
Survivor CamperPowerbank 42000mAh, Black - Laturit ja varavirtalähteet - SDG420-45 - 8
Neljän aurinkopaneelin Sandberg Solar 25000 -varavirtalähde antaa kaiken tarvitsemasi virran kaikkiin laitteisiin tarjoten jopa 10 varauskertaa tyypilliseen älypuhelimeen. Kun pistorasiaa ei ole käytettävissä, voit pikaladata varavirtalähteen isolla kokoontaitettavalla 4 aurinkokennon paneelilla. Näin pystyt aina lataamaan virtaa omiin laitteisiisi. Saat kaksi USB-A-liitintä sekä yhden USB-C PD 18 W:n liittimen nopeaa latausta varten. Mukana toimitetaan Micro USB-kaapeli latausta varten. Mukana toimitetaan myös karbiinihaka paneelin ripustamiseksi telttaan tai reppuun aurinkolatausta varten. Aurinkopaneeli voidaan kytkeä päälle ja pois tarpeen mukaan. Se on täydellinen kannettava latausratkaisu perhelomalle, patikkaretkelle tai muuhun seikkailuun.
  • Tuotekoodi: SDG420-45
  • EAN: 5705730420450
  • Takuu: 5 vuotta
kpl
Sandberg Survivor Camper Powerbank 42000 on kattava latausasema kaikille laitteille, kun lähin pistorasia on kilometrien päässä. Sen valtava kapasiteetti riittää älypuhelimelle jopa kahdeksi viikoksi, ja lisäksi siinä on erinomainen suorituskyky ja monenlaisia latausliitäntöjä. Varavirtalähteessä on kaksi perinteistä USB-A-liitäntää tavallisille USB-laitteille sekä USB-C PD 45 W -liitäntä USB-C-laitteille, kuten joillekin kannettaville tietokoneille. Lisäksi siinä on tehokas 120 W / 12 V liitäntä leirintävarusteille, esimerkiksi jääkaapille tai kahvinkeittimelle. Varavirtalähde on valmistettu kestävästä ja vesitiiviistä IP64-hyväksytystä materiaalista, ja siinä on tehokas punainen/valkoinen valo.
  • IP64 dust, shock and waterproof case
  • Capacity: 42000 mAh / 155 Wh
  • Battery type: Li-ion
  • 5521 DC input: 19V/2A, compatible with MPPT14-25V, 40W Max
  • 5521 DC Output: 9-12.6V/3A (Sharing 8A with the DC Cigarette lighter)
  • DC Cigarette Lighter: 12V/8A
  • USB-C PD Output: 30W
  • 2 x USB-A Output: 5V/2.1A
  • 4 LED indicators
  • Lamp: White light 6W
  • Working temperature: -10~45°C